A torna végeredménye
1. EC Red Bull Salzburg
2. HC Hvězda Praha
3. Ifj. Ocskay Gábor NJA
4. Budapesti Jégkorong Akadémia
5. IFK Helsinki
6. Újpesti Jégkorong Akadémia
7. HC Kosice
8. DVTK Jegesmedvék Akadémia
Egyéni díjazottak
Legjobb kapus/Best goalie: Aaron Kaiser (RBS)
Legjobb hátvéd/Best defender: Nagy Dominik (IOGNJA)
Legjobb csatár/Best forward: Matej Dolezel (Praha)
MVP: Pepino Langmeier (RBS)
I. Vipassana DVTK Ice Hockey Cup |
Stats
Thursday
12:00 | Újpesti Jégkorong Akadémia - HC Hvězda Praha 1-3
game sheet / game stream
13:30 | Ifj. Ocskay Gábor NJA - Budapest Jégkorong Akadémia 5-1
game sheet / game stream
15:30 | DVTK Jegesmedvék Akadémia - HIFK Helsinki 1-3
game sheet / game stream
17:00 | EC Red Bull Salzburg - HC Košice 7-0
game sheet / game stream
game sheet / game stream
13:30 | Ifj. Ocskay Gábor NJA - Budapest Jégkorong Akadémia 5-1
game sheet / game stream
15:30 | DVTK Jegesmedvék Akadémia - HIFK Helsinki 1-3
game sheet / game stream
17:00 | EC Red Bull Salzburg - HC Košice 7-0
game sheet / game stream
Friday
09:00 Újpesti Jégkorong Akadémia - HIFK Helsinki 2-1 h.u.
game sheet / game stream
10:30 HC Hvězda Praha - DVTK Jegesmedvék Akadémia 6-2
game sheet / game stream
12:00 Ocskay Gábor NJA - EC Red Bull Salzburg 2-4
game sheet / game stream
13:30 Budapest Jégkorong Akadémia - HC Košice 1-0 b.u.
game sheet / game stream
15:00 HIFK Helsinki - HC Hvězda Praha 3-4 h.u.
game sheet / game stream
16:30 DVTK Jegesmedvék Akadémia - Újpesti Jégkorong Akadémia 1-3
game sheet / game stream
18:00 HC Košice - Ifj. Ocskay Gábor NJA 1-3
game sheet / game stream
19:30 Budapest Jégkorong Akadémia - EC Red Bull Salzburg 2-3
game sheet / game stream
game sheet / game stream
10:30 HC Hvězda Praha - DVTK Jegesmedvék Akadémia 6-2
game sheet / game stream
12:00 Ocskay Gábor NJA - EC Red Bull Salzburg 2-4
game sheet / game stream
13:30 Budapest Jégkorong Akadémia - HC Košice 1-0 b.u.
game sheet / game stream
15:00 HIFK Helsinki - HC Hvězda Praha 3-4 h.u.
game sheet / game stream
16:30 DVTK Jegesmedvék Akadémia - Újpesti Jégkorong Akadémia 1-3
game sheet / game stream
18:00 HC Košice - Ifj. Ocskay Gábor NJA 1-3
game sheet / game stream
19:30 Budapest Jégkorong Akadémia - EC Red Bull Salzburg 2-3
game sheet / game stream
Saturday
9:00 QF1 A1-B4: HC Hvězda Praha– HC Košice 5-1
game sheet / game stream
10:30 QF2 B2-A3: Ifj. Ocskay Gábor NJA – HIFK Helsinki 5-3
game sheet / game stream
12:00 QF3 B1-A4: EC Red Bull Salzburg -DVTK Jegesmedvék Akadémia 4-0
game sheet / game stream
13:30 QF4 A2-B3: Újpesti Jégkorong Akadémia– Budapest Jégkorong Akadémia 1-2 b.u.
game sheet / game stream
Semifinal
18:00 | HC Hvězda Praha - Ifj. Ocskay Gábor NJA 7-1
19:30 | EC Red Bull Salzburg - Budapest Jégkorong Akadémia 4-0
Sunday
Bronze game
12:30 Ifj. Ocskay Gábor NJA - Budapesti Jégkorong Akadémia 1-0 b.u.
game sheet / game stream