Az NB II. Észak-Kelet (C-D) Felsőházban folytatja a küzdelmet a DVTK. A nyolc csapatos csoport a C és D alapszakaszok első négy helyezettjéből alakult ki, ahová az együttesek a velük továbbjutók elleni eredményt is magukkal vitték.

A C. csoportból listavezetőként a DVTK jutott tovább 10 pontot magával víve (2 győzelem a Vác, 2 győzelem a Gödöllő, és 1 győzelem-1 vereség a Salgótarján ellen), míg másodikként a CSÉPE Salgótarján együttese lépett a felsőházba 8 egységgel. Csoportunkból a Váci FKA harmadik helyen került tovább 4 ponttal, míg a Gödöllői KC egy győzelmet jelentő 2 egységgel negyedikként.

A D. csoportból az Opus Tigáz Hajdúszoboszló együttese nem akármilyen körülmények között hozott magával 11 pontot csoportelsőként. A szintén továbbjutó három másik csapat ellen csak egyszer játszottak döntetlent a kékek, ami mellett hiába kaptak ki többször a bajnokságban az 5-8. helyen záró csapatoktól, 5 győzelemmel és 1 döntetlennel a felsőház megkezdése előtt így ők vezetik a csoportot. A D alapszakaszból másodikként jutott tovább 7 ponttal a Hajdúböszörményi TE, harmadikként a Hajdúnánás KNKFT 3 ponttal, míg negyedidként szintén ennyi egységgel a Nyírbátor KC csak rosszabb gólkülönbséggel.

A felsőházi küzdelem során minden együttes oda-vissza vágós találkozókat vív a másik csoportból érkezőkkel, így még 8 (4 hazai - 4 idegenbeli) mérkőzés vár a DVTK-ra és a többi csapatra, hogy eldőljön melyik az az egyetlen együttes, aki feljuthat az NB I/B-be.