Összefoglaló 2024. március 27., szerda

LU15: St. Mihály - DVTK 4-1 (1-0)

Hazai győzelemmel zárult a St. Mihály FC és a DVTK LU15-ös korosztályának bajnoki találkozója. A szegediek már az első félidőben vezetést szereztek, a fordulás után pedig tovább nőtt a különbség.

Leány Országos U15-ös Bajnokság, 12. forduló

St. Mihály FC - Diósgyőri VTK 4-1 (1-0)

Szeged, KÉSZ Sport Aréna, Játékvezető: dr. Tapodi Péter Ádám (Bálint Dániel, Halász József).
St. Mihály FC: Vasi A. - Kovács B., Boruzs B., Kálló T., Papdi J., Rózsa S., Olasz Zs., Szilágyi L., Varga K., Herke N., Csúcs L.
Diósgyőri VTK: Ádám H. - Tugyi D., Plopp G., Balla F., Tyukodi K., Csikós E., Értékes E., Hajdu M., Váradi T., Stumpf B., Bodnár H. Megbízott edző: Újvári Krisztina.

Csere: Tugyi D. helyett Szabó J. a 61., Balla F. helyett Balla G. a 70., Rózsa S. helyett Szendrei J. a 72., Csúcs L. helyett Puricsi L. a 72., Kovács B. helyett Katona D. a 77., Varga K. helyett Csanki B. a 77., Kálló T. helyett Polonkay D. a 80., Olasz Zs. helyett Sosterics N. a 80. percben.
Sárga lap: Plopp G. a 11. percben.
Gólszerző: Varga K. (1-0) a 16., Csikós E. (1-1) az 56., Papdi J. (2-1) a 62., Papdi J. (3-1) a 69., Varga K. (4-1) a 71. percben.

Újvári Krisztina: - Csapatom fegyelmezetten hajtotta végre az utasításokat, ami a védekezést illeti. A támadásokra ezáltal kevés energiát tudtunk fordítani. Második játékrészben elfáradtunk, de becsülettel küzdöttünk! Gratulálunk az ellenfélnek!